Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Наркотики, нелегали, контрабанда: на Буковині затримали осіб, причетних до беззаконня на кордоні (ФОТО)

  • 4088
КОНТРА і БАНДА / 

Продовж останніх двох тижнів оперативно-розшуковими підрозділами Західного регіонального управління Держприкордонслужби, в межах Чернівецької області, проведено комплекс заходів щодо протидії організованій злочинності на державному кордоні.

 

 

Як результат, 7 грудня співробітники оперативно-розшукового підрозділу Держприкордонслужби, УСБ України в Чернівецькій області під процесуальним керівництвом прокуратури області запобігали спробі незаконного ввезення на територію України медичних препаратів, що використовуються наркозалежними особами, для посилення дії наркотичних засобів.

Як повідомляє пресслужба Чернівецького прикордонного загону, для реалізації заходів, в рамках кримінального провадження за статтями 305 КК України (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів) та 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) правоохоронці залучили мобільний підрозділу типу «С» Чернівецького прикордонного загону.
 
Слід відзначити, що в осіб причетних до незаконної оборудки співробітниками правоохоронних органів вилучили наркотичні речовини та зброю.
 

Поряд з цим, вчора, 10 грудня, в рамках ще одного кримінального провадження, за незаконне переправлення осіб через державний кордон України, оперативниками Західного регіонального управління спільно з представниками слідчого управління ГУ Національної поліції та УСБ України в Чернівецькій області проведено ряд скоординованих слідчих дій за процесуальним керівництвом прокуратури в Чернівецької області.
 
 
Заходи спільної міжвідомчої групи були спрямовані на ліквідацію каналу та документування діяльності протиправної групи, пов’язаної з незаконним переправленням нелегальних мігрантів на українсько-румунській ділянці кордону.
 

Під час проведення санкціонованих слідчих дій, вилучено оргтехніку, засоби зв’язку, два транспортні засоби, які використовувалися протиправними елементами в ході їх злочинної діяльності. 
 
Фото ЧПЗ