Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

"Не здорова тенденція": представники створених у Чернівецькій області громад нарікають, що нова влада, чомусь, обговорює питання їх розвитку без їхньої участі

  • 1609
ТРИВОЖНА ТЕНДЕНЦІЯ / 

У Чернівцях відбуваються збори голів об'єднаних громад Чернівецької області, на яких обговорюється питання формування Перспективного плану Чернівецької області.

Спільно із представниками ОДА, фахівцями офісу з розвитку місцевого самоврядування програми U-LEAD, напрацьовуються пропозиції та застереження до Перспективного плану, що будуть надані Чернівецькій ОДА, яка є відповідальною за його формування та подання на Кабмін, - повідомляє BukNews.

- Адже останнім часом чомусь склалася не зовсім здорова тенденція, що питання розвитку громад чомусь обговорюється без участі самих вже створених об'єднаних територіальних громад, які вже на власному досвіді знають всі проблеми і виклики в цій діяльності. Сподіваємося, що тенденція буде змінена!!! - прокоментував захід представник Новодністровської ОТГ Ігор Нажига.

Раніше, Ігор Нажига повідомив, що голова Чернівецької ОДА провів кілька зустрічей у Ломачинцях, які входять до складу Новодністрвоської ОТГ, але в самій громаді про це нічого не знали.

- Дуже цікаво, яких висновків дійшов пан Осачук??? - риторично запитав Нажига. - Найдивніше читати, що він відвідав і Ломачинці... Якщо ми про це ні слухом, то я здогадуюся з ким зустрічався губернатор ще й в супроводі Козака...