Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Інспектору митного контролю "Мамалига" на Буковині, викритому на одержанні неправомірної вигоди, повідомлено про підозру

  • 1332

СПРАВА СТА БАКСІВ / 


За процесуального керівництва прокуратури Чернівецької області працівниками Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, спільно зі співробітниками УСБ України у Чернівецькій області затримано з наявним, у порядку ст. 208 КПК України, державного інспектора митного поста «Кельменці» Чернівецької митниці ДФС відділу митного оформлення №3 (який дислокується на пункті пропуску «Мамалига-Крива») після одержання від фізичної особи чергової частини неправомірної вигоди.

Як повідомили БукІнфо у пресслужбі прокуратури Чернівецької області, неправомірну вигоду в загальній сумі 2600 грн державний інспектор одержав за безперешкодний пропуск на митну територію України транспортного засобу із групами товарів, які не підлягають ввезенню на її територію.

Наразі йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.
 
Фото УСБУ