Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Львів приходить до тями після потужної негоди: сотні постраждалих (ФОТО)

  • 2372
ЖИТІЄ МОЄ / 

Через негоду були затримані авіарейси, люди з травмами зверталися в лікарні. За добу на дорогах сталося понад сотні ДТП. Водіям через ожеледицю доводилося об'їжджати дорогу по узбіччю. В гору взагалі було неможливо їхати.

 

Негода стала осаджувати Львів зі вчора, 23 листопада. Через ранкового дощу при мінусовій температурі дороги і тротуари покрилися тонким шаром льоду, паралізувавши автомобільний і авіаційний рух.

 

За попередніми даними, за добу на дорогах сталося близько півсотні ДТП, а в лікарнях виявилося майже 300 пішоходів з різними травмами, інформує Діалог.UA.


Як повідомляє "ТСН", швидкість автомобілів, які пересувалися з включеними аварійками, не перевищувала навіть 20 км / год. Через погодний колапс шляхи, де фіксували одну за одною аварії, виявилися заблоковані, тому приватний і громадський транспорт змушені були зупинятися.
 
Деякі машини і зовсім зносило з дороги, а патрульні при оформленні ДТП через сильний вітер падали на асфальт.
 


Місцеві травмпункти забиті, величезні черги спостерігаються у кабінетів рентгена і до травматологів. Лікарі діагностують удари, переломи, розтягнуті зв'язки.

Великі перебої були і в роботі львівського аеропорту. Один з літаків викотився з-за ожеледі за межі ЗПС. За даними влади, сьогодні, 24 листопада, ситуація в місті стабілізувалася. Комунальні служби переведені на посилений режим роботи.