Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На Буковині служба зайнятості розпочала пошук роботи для працівників райдержадміністрацій, котрі потрапляють під скорочення

  • 1800
ТАКІ РЕАЛІЇ / 

За 10 місяців 2019 року соціальними послугами обласної служби зайнятості скористалися 14103 безробітних. Також для пошуку роботи звернулася 10251 особа без статусу безробітного.


«Для пом’якшення процесу вивільнення працівників райдержадміністрацій, фахівці служби зайнятості розпочали для них пошук роботи. Кожного працівника, якого попередили про скорочення, буде супроводжувати кар’єрний радник, вони спільно складуть індивідуальний план надання соціальних послуг, щоб підібрати роботу максимально швидко, навіть ще до самого звільнення», - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Як повідомляє Сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості, між усіма РДА та філіями обласного центру зайнятості напрацьовано план спільних дій, спрямованих на мінімізацію наслідків вивільнення, проведені відповідні семінари. Для працівників РДА проводиться низка профорієнтаційних заходів, анкетування та профілювання, а також спеціальне діагностичне тестування.

Фахівці вже здійснюють підготовчі заходи, які дозволять скласти профіль клієнта, визначити ті навички, здібності, компетентності, які найкраще вирізняють клієнта серед інших осіб на ринку праці, а також ступінь мотивації та готовності до змін.

Кар’єрний радник спільно зі спеціалістом з профорієнтації, за робочим місцем працівника, індивідуально консультують щодо підбору роботи за результатами профорієнтаційної діагностики та профілювання.

Довідково. З початку року служба зайнятості сприяла у працевлаштуванні 10497 осіб, з них до набуття статусу безробітного 5656 осіб. Станом на 19 листопада 2019 року в службі зайнятості є 1652 пропозиції роботи, більшість з них у м.Чернівці.