Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Завтра на Буковині прем"єр Гончарук представить нового голову Чернівецької ОДА, - джерела БукІнфо. У "будинку з левами" нарешті підтвердили візит... (ОНОВЛЕНО)

  • 9770

ПРЕСА - В ОСТАННЮ ЧЕРГУ? / 


Завтра, 24 жовтня, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук у Чернівцях має представити нового голову обласної державної адмінстрації.

 

Про це БукІнфо повідомило достовірне столичне джерело.

 

За даними джерела, ним має стати Віталій Другановський, відповідне погодження на цю кандидатуру має сьогодні затвердити Кабінет Міністрів.

 

Крім цього, за попередніми даними, керівник Уряду планує провести кілька "круглих столів", один з яких з бізнесменами, діловими колами області, відвідає Чернівецьку митницю ДФС, де представить нового керівника і повідомить про реорганізацію митниці (можливе злиття з іншою).

 

Як стало відомо БукІнфо, прем’єр-міністр Олексій Гончарук має прибути вранці чартерним рейсом з Києва, однак жодої офіційної інформації про цей візит пресслужба Чернівецької ОДА не повідомляє.

 

Про завтрашній візит Гончарука та проведення "круглого столу" з обласними депутатами та діловими колами області підтвердили кілька буковинських обранців, яким вже надійшло таке запрошення з апарату обласної ради.

 

Журналісти БукІнфо чекають підтвердження цієї інформації з офіційних джерел та подробиць візиту прем’єра на Буковину.

 

13.15 год. У прес-службі Чернівецької ОДА підтвердили завтрашній візит прем"єра О.Гончарука на Буковину. За словами Оксани Білек, програма перебування досі постійно міняється та уточнюється, однак прес-брифінг для ЗМІ точно  відбудеться 24 жовтня о 16.40 год. в ЧНУ. "Конкретна локація в університеті наразі підбирається", - сказала керівник прес-служби Чернівецької ОДА. Вона пообіцяла в найближчі години дати більш детальну інформацію про цей візит. Нарешті )

 

Петро Кобевко на сторінці свого видання "Час" в інтернеті розширив дещо плани Гончарука на Буковині, повідомивши, що разом з ним до нас летить і новий керівник Держмитслужби Максим Нефьодов:

 

 

І ось НАРЕШТІ - надіслали електронною поштою буковинським ЗМІ офіційне повідомлення прес-служби Чернівецької ОДА:

 

В четвер, 24 жовтня, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук здійснить робочу поїздку в Чернівецьку область, де матиме низку зустрічей та нарад, а також поспілкується з журналістами.

Відтак, 16.40 – 17.20 – відбудеться прес-брифінг Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука в Шевченківській залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (м. Чернівці, вул. Коцюбинського, 2).

Для участі у заходах представникам засобів масової інформації необхідно акредитуватися за телефоном (0372) 55 05 09 до 17.00 23.10.19. На зустрічі обов’язково мати при собі журналістське посвідчення та паспорт громадянина України.

Збір журналістів о 16.00 год.