Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Шестеро дітей, батьки яких загинули від окупантів на Донбасі, у відправляться на відпочинок у Латвію за сприяння єврейського фонду «Хасед-Шушана»

  • 1263

ГАРНА СПРАВА /


Завдяки активній співпраці керівництва обласної державної адміністрації з представниками Латвійської Республіки та Чернівецького обласного благодійного фонду «Хасед-Шушана» зорганізована поїздка 6 дітей, батьки яких загинули в АТО/ООС, у Латвійську Республіку з 21 по 27 жовтня, - повідомляє прес-служба Будинку з левами.

  

Під час туристичної подорожі діти познайомляться з культурою, традиціями та пам’ятками архітектури міст Смілтене, Валмієра, Цесис, Рига, а також візьмуть участь в спортивних змаганнях та познайомляться з особливостями учбових закладів Латвії.

  

Смілтенська крайова дума Латвійської Республіки взяла на себе організацію та оплату проживання групи дітей в комфортних умовах, харчування, відпочинок, подорожі та інші міроприємства по території Латвії.
 

Для забезпечення поїздки Департамент ініціював виділення дітям, батьки яких загинули під час проведення АТО/ООС, з обласного бюджету коштів в сумі 30 тис.грн. (по 5 тис. грн. кожному на придбання проїздних квитків), яке підтримане депутатами на сесії обласної ради.

  

Відправка дітей відбудеться 19 жовтня о 18.30 перед будівлею обласної державної адміністрації (вул. Грушевського, 1).