Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

У МЗС розповіли, за яких умов запрацює "формула Штайнмайєра"

  • 2041

ГРА З ВОГНЕМ / 


У Міністерстві закордонних справ розповіли, за яких умов запрацює "формула Штайнмайєра". Про це сказав глава міністерства Вадим Пристайко, передає кореспондент РБК-Україна.


Він підкреслив, що сама по собі ця формула нічого не означає.

"Я хочу вам сказати, що "формула Штайнмайєра" сама по собі ще не означає нічого, поки немає двох законів: закону про проведення виборів і закону про особливий статус. Це найважливіша точка. А сама формула тільки пояснює, як вони будуть застосовуватись. Ці закони мають узгодити наше суспільство, наші депутати", - заявив Пристайко.

Міністр також зазначив, що "поки не буде зрозуміло, які лініє є, важко говорити про результат".

Нагадаємо, глава комітету парламенту з міжнародних відносин, депутат з фракції "Слуга народу" Богдан Яременко заявив, що навіть якщо Україна не визнає результати виборів на Донбасі, то стане зрозуміло, наскільки представницькою є місцева влада. 
 
Нагадаємо, вчора у більш як 30 містах України, в тому числі у Києві на Майдані Незалежності та Центральній площі Чернівців пройшли масові акції протесту громадян проти так званої "формули Штанймаєра", яка, фактично, веде до узаконення влади бойовиків на окупованій частині Донбасу.