Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На ювілейній «Червоній руті» у Чернівцях заспіває майже тисяча виконавців. Чернівецька міська рада виділила майже 600 тисяч гривень (ВІДЕО)

  • 2273

ТИ ПРИЗНАЙСЯ МЕНІ... / 


Сьогодні у Чернівцях урочисто відкриваєься фестиваль сучасної пісні та популярної музики "Червона рута–2019".


На прес-конференції організатори розповіли, яким бачать фестиваль та чому не запрошували зірок, повідомляє кореспондентка molbuk.ua.

Виконавчий директор фестивалю Мирослав Мельник розповів, що цьогоріч у фестивалі візьмуть участь майже тисяча виконавців, які заспівають по три пісні.

- Нас запитують, - сказав він, - чому ми не запрошуємо хедлайнерів фестивалю. Але всі учасники цьогорічного фестивалю – вони і є хедлайнерами. У 1989 році до Чернівців що зірки приїжджали? Ні, звісно.

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук зауважив, що Чернівці раді вітати "Червону руту" вдома саме у ювілейний рік.

- "Червона рута", - сказав він, - це своєрідний трамплін для української музики. Світ почув українську пісню у 1989 році. Багато людей тоді стали відомими завдяки фестивалю "Червона рута". Потім фестиваль мандрував, він зміг об'єднати прихильників української пісні. Раді, що ювілейний фестиваль проводять у Чернівцях. Ми два роки проводили різні заходи, аби саме наше місто могло цьогоріч зустрічати гостей.
 
 


- Ми справді довго готувалися, - додала начальниця управління культури Чернівецької міської ради Юлія Сафтенко.

Далі ораганізатори хотіли би, аби фестиваль проводився у Чернівцях, але також вони хотіли би робити, за їх словами, такі вилазки в інші регіони.
 
На ювілейний фестиваль Чернівецька міська рада виділила майже 600 тисяч гривень
 
 Сьогодні о 17.00 в Літньому театрі розпочалося відкриття фестивалю "Червона рута" за участі Національного симфонічного оркестру, академічного хору "Чернівці", київським джаз бендом та переможців минулорічних фестивалів. 

 

 

Перший фестиваль "Червона Рута", присвячений Володимиру Івасюку, розпочався рівно 30 років тому, 17 вересня 1989-го на стадіоні Буковина у Чернівцях. 

 

Фото МБ