Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Лазні в вагонах "Укрзалізниці" і золоті ґудзики Кравцова, в мережі показали закономірність: "25 разів списані"

  • 6126
СЯДУ У ПОЇЗД, ХАЙ СОБІ ЇДЕ / 

Пасажири все частіше скаржаться на якість послуг, які надає "Укрзалізниця", а Євген Кравцов отримує вигуки обурення з завидною регулярністю. У той же час сам Євген відмінно себе почуває, гребе гроші зарплатою і байдуже ставиться до стану справ в компанії.

Про це повідомляє український юрист і блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Це Женя. Він глава "Укрзалізниці". І вагон поїзда Генічеськ-Чернівці. З температурою всередині. 33 Градуси. Ви тільки вдумайтеся в це. Справжня лазня на колесах. Але Женю такі "дрібниці" зовсім не цікавлять. Женя звик до розкоші і комфорту. Він звик до своєї формі з гудзиками з чистого золота. Він звик до елітних автомобілів і шикарного відпочинку. І адже Женя з легкістю може собі все це дозволити. Він отримує близько мільйона гривень на... місяць. Кожен раз, коли ми сідаємо в такий жаркий і задушливий вагон, лягаємо на несвіже і сире білизну, ми всі з вами робимо нашого "героя" трішечки багатшими" - розчаровано уклав Шнайдер.
 


"Укрзалізниця, прискорюючись вмирає. Трафік йде на автоколеса.", "Падло! Здохне ж, як і всі", "Спеціально розвалюють Укрзалізницю, Укрпошту і т. д. Щоб потім за копійки приватизувати", "Посадити цю п*дора бородатого в цей вагон, i возити, поки не стане лисим! Сволота, коли ви подохнете?", "Знаючи Укрзалізницю, то в такому молодому віці пробитися в керівництво не реально, чиє це х**ло?", "І головне, що ефектний топ-менеджер Женя не має за плечима навіть відвідування гуртка Юних залізничників . Покійний Кирпа в труні перевертається , дивлячись на таких спеців.", "Враження, що ті вагони і локомотиви 25 разів списані.", "Ж/Д це звичайно зручно, але дуже старі вагони. Ганьба на весь мир"