Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

За мотивами творів Володимира Івасюка знімуть фільм "Червона рута. Нова історія"

  • 2351
ТИ ПРИЗНАЙСЯ МЕНІ... / 

Український драматург Павло Ар'є працює над сценарієм майбутнього комедійного фільму "Червона рута. Нова історія", який знімуть за мотивами творів поета і композитора Володимира Івасюка. Планують переосмислити його пісні та продемонструвати, наскільки актуальними вони можуть бути у наш час, пише gazeta.ua.

"Творці тримають сюжет фільму в секреті, але натякають, що саме музика - а точніше, незабутні пісні Володимира Івасюка "Я піду в далекі гори", "Водограй", "Червона рута" і безліч інших - стануть лейтмотивом стрічки, а на їхньому фоні розгорнеться романтична історія кохання", - говориться в повідомленні.

Легендарну "Червону руту" Володимир Івасюк присвятив одній із подруг юності - студентці медичного інституту Марії Соколовській. Про це розповіла сестра композитора Оксана Івасюк.

"Володя дуже подобався дівчатам, мав багато приятельок і подруг. Одна з них – Марія Соколовська з Коломиї на Івано-­Франківщині. На третьому курсі медичного інституту на перерві брат написав перший варіант тексту "Червоної рути" і подарував їй. Марія досі зберігає той листочок", - розповідає сестра поета.