Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Контрабандисти не здаються: на березі Прута прикордонники виявили чергову партію сигарет, готових для незаконного переміщення в Румунію

  • 2094
КОНТРА і БАНДА / 

Прикордонники відділу «Мамалига» Чернівецького загону припинили незаконне переміщення через державний кордон чергової партії тютюнових виробів.


Під час патрулювання прикордонним нарядом виявлено сліди від кількох осіб. Залишені відбитки на контрольно-сідловій смузі вказали, що невідомі направилися, в сторону кордону, до берегової відмілини річки. Досвідчені прикордонники також визначили, що порушники скоріш за все, мали із собою якийсь вантаж.

Як повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецького прикордонного загону, перекривши імовірні шляхи відходу непрошених гостей, прикордонники розпочали пошукові заходи. У ході яких виявлено пакунки із сигаретами.
 
Сигарети пачкарі добрячи замаскували, між лінією інженерних споруд та річкою. Зважаючи, що товар був ретельно упакований та підготовлений до транспортування через р. Прут, водну перешкоду правопорушники сподівалися подолати цієї ночі.

Наразі «горе-підприємці» втратили майже 6 тисяч пачок сигарет, які вилучено та доправлено до прикордонного підрозділу, а надалі буде передано співробітникам ДФС в Чернівецькій області.