Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Контрабандисти позбулися товару на понад мільйон гривень

  • 1961

КОНТРА і БАНДА /


Партію контрафактних сигарет на понад мільйон гривень затримали сьогодні вранці прикордонники Чернівецького загону.

 

В результаті здобутої напередодні інформації та заходів, проведених оперативними підрозділами Західного регіонального управління, сьогодні вранці, на Путильщині мобільним підрозділом типу «С» та групою реагування відділення інспекторів «Перкалаб» затримано значну партію контрабандного тютюну.

 

Як повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецького прикордонного загону, сигарети до Румунії намагалася переправити група осіб з-поміж місцевих мешканців. Завдяки швидкому реагуванню прикордонників так званий «тютюновий караван» зупинено за 400 метрів до кордону з Румунією.

 

З появою прикордонників чоловіки покинули 9 пакунків із сигаретами та вдалися до втечі. Під час переслідування правопорушників група реагування виявила ще 11 пакунків із сигаретами, які були ретельно замасковані та підготовлені до подальшого транспортування.

 

В результаті злагоджених дій співробітників оперативних підрозділів, групи реагування відділення «Перкалаб» та мобільного підрозділу «Чернівці» правопорушники позбулися 60 ящиків підакцизного товару марки «Марбле» та «Ашіма». За попередньою інформацією сума оцінки сигарет становить 1,2 мільйона гривень.

 

На даний час встановлюється коло причетних осіб до протиправної діяльності. За дане правопорушення буковинцям доведеться відповідати згідно з чинним законодавством.

  

Щодо вилученої продукції то вона буде передана представникам ДФС у Чернівецькій області.