Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На кордоні з Румунією нудьгувати не доводиться: нелегали й контрабандисти облюбували Буковину

  • 1836

КОНТРА і БАНДА /


На українсько-румунському кордоні в рамках спільної спеціальної операції «Кордон-2019» затримано трьох незаконних мігрантів з Гамбії. Поряд з цим, охоронцями кордону відділу «Красноїльськ» за злісну непокору затримано одного буковинця.


Так, учора прикордонним нарядом відділення «Фальків», неподалік кордону виявлено доріжку слідів та місця можливого перепочивку від кількох осіб. Передавши інформацію на підрозділ та проінформувавши сусідів, по обидва боки кордону розпочалися пошукові заходи. Згодом, за 400 метрів від кордону затримано трьох вихідців із Західної-Африки, а саме громадян Гамбії. На даний час чоловіки доставляються до прикордонного підрозділу.

Як повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону, на ділянці відділу «Красноїльськ», в межах прикордонної смуги, прикордонники виявили транспортний засіб марки «Mercedes». На вимогу прикордонного наряду пред’явити документи водій — відмовився та почав поводити себе зухвало. За невиконання законних вимог прикордонного наряду чоловіка затримано та складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 185-10 КУпАП та відпущено до рішення суду.

Варто сказати, що на сусідньому відділі «Селятин» прикордонниками, в ході реалізації випереджувальної інформації оперативних підрозділів, вдалося локалізувати чергову спробу переміщення сигарет до Румунії. Аби уникнути покарання пачкарі покинули товар та вдалися до втечі, залишивши по собі майже 5 тисяч пачок сигарет марки «Marble».

Не зупинили втікачів й попереджувальні постріли в повітря. Тривають заходи, щодо пошуку правопорушників.