Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

За переміщення сигарет буковинець позбувся напівпречепа 250 тисяч (ФОТО)

  • 2333
КОНТРА і БАНДА / 

Вранці, 24 червня в пункті пропуску «Порубне» прикордонники спільно з митниками під час огляду вантажного автомобіля «Renault» української реєстрації у спеціально виготовленому тайнику виявили чергову партію тютюнових виробів.


Як повідомили Букінфо у прес-службі Чернівецького прикордонного загону, сигарети 51-річний водій або його спільники приховали у днищі напівпричепа. Аби вилучити прихований товар, спільно-оглядовій групі прийшлося від’єднувати причеп від транспортного засобу. В подальшому тютюнові вироби було вилучено.

За незаконну спробу провести майже 1040 пачок сигарет «Marvel» та «Jin Ling» водія позбавили напівпричепа, який оцінено в 250 тисяч гривень. Щодо сигарет то їх звісно теж вилучено та оцінено в понад 34 тисячі гривень. 
 
Чергову партію сигарет вилучили на українсько-румунському кордоні

Другу ніч поспіль буковинські митники з прикордонниками виявляють значну партію незаконно переміщуваних тютюнових виробів.

І знов до адміністративної відповідальності притягнуто одного з буковинських перевізників, що здійснював перевезення товару до сусідньої Румунії, - інформує прес-служба Чернвецької митниці ДФС.
 

Цього разу сховище для підакцизного товару було виготовлено у підлозі напівпричепа. Відтак митники вилучили близько 1200 пачок сигарет вітчизняного виробництва вартістю близько 35 тисяч гривень, а також напівпричіп, що попередньо оцінено у 250 тисяч гривень.
 

Нагадаємо, що це вже друге виявлення підакцизного товару у рамках спецоперації «Бастіон».
 
Вчора вночі у пункті пропуску «Порубне» було припинено спробу незаконного переміщення 5022 блоків сигарет вартістю 1 575 580 грн.
 
Фото прес-служби Чернівецької митниці ДФС