Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Контрабанда майже на 2 мільйони: завдяки співпраці Чернівецької митниці ДФС та УСБУ на Буковині блоковано потужний канал незаконного переміщення тютюнових виробів до Румунії (ФОТО)

  • 3779

КОНТРА і БАНДА /


Близько 80 ящиків сигарет різних марок вітчизняного виробництва ( це 5022 блоків вартістю майже 1,6 млн. грн.) вилучено у пункті пропуску «Порубне» митного поста «Вадул-Сірет» Чернівецької митниці ДФС. Під час здійснення митних формальностей щодо вантажівки, що переміщувала до Болгарії керамічну плитку, митники акцентували увагу на незвичному для такого транспортного засобу конструктивному вигляді.


Як наслідок, поглиблений огляд надав можливість виявити сховище, облаштоване у даху напівпричепа, - інформує прес-служба Чернівецької митниці ДФС.

Наразі триває точний підрахунок підакцизного товару. Справа про порушення митних правил за ч.1. ст..483 Митного кодексу України запроваджена щодо однієї з чернівецьких фірм-перевізників.
 
 

Окрім, товару водій позбувся й причепа, загальна вартість вилученого становить, за даними прикордонників, понад 1,8 мільйона гривень.
 
ФотоЧернівецької митниці ДФС