Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На Буковині прикордонники “накрили” приватне помешкання з 57 ящиками безакцизних сигарет на суму понад 500 тисяч гривень (ФОТО)

  • 2643

КОНТРА і БАНДА /


У приватному помешканні жителя села Долішній Шепіт, прикордонники виявили 57 ящиків тютюнових виробів без акцизних марок. Учора, в рамках спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2019» та спеціальних профілактичних заходів «Контрафакт», правоохоронцями виявлено чималу партію підакцизних сигарет.

 

За інформацією прес-служба Чернівецького прикордонного загону, в результаті відпрацювання інформації співробітників внутрішньої та власної безпеки по Чернівецькому загону, на ділянці відповідальності відділу «Красноїльськ», спільною міжвідомчою групою з-поміж прикордонників мобільної застави «Чернівці», працівників Національної поліції, ДФС та Вижницького РВ УСБУ в Чернівецькій області, в одному із приватних будинків виявлено склад з контрафактними тютюновими виробами.

 

 

За попередньою згодою власника, був проведений огляд підсобних приміщень приватного помешкання. Під час огляду було виявлено понад 28 тисяч пачок сигарет марок «Ашіма» та «Марбле» без марок акцизного збору.

 

 

Скоріше за все, товар сумнівної якості найближчим часом мали переправити до сусідньої Румунії. За зберігання підакцизних товарів буковинцю доведеться відповідати згідно з чинним законодавством, а вся виявлена продукція вилучена та передана представникам ДФС в Чернівецькій області.

 

 

 

Варто сказати, що загальна сума вилучених тютюнових виробів за попередньою оцінкою склала понад 1 мільйон гривень.

 

Фото ЧПЗ