Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Буковинець на кордоні вирішив пошукати на свій зад пригод: зупинили попереджувальними пострілами (ФОТО)

  • 2075

КОНТРА і БАНДА /


Все частіше правопорушники перевіряють прикордонників на пильність та намагаються відстежити рух прикордонних нарядів.

 

Так, учора прикордонним нарядом відділу «Порубне», за двісті метрів до кордону, на ділянці відповідальності відділення інспекторів «Біла Криниця», виявлено невідому особу.

 

Як повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецького прикордонного загону, одинак прямував в сторону кордону з Румунією, при цьому засипною виднілися ноші. Помітивши прикордонників, чоловік спробував втекти. Аби зупинити правопорушника прикордонному наряду довелося здійснити попереджувальні постріли в повітря. В решті, в ході переслідування особу вдалося затримати. Ним виявився 29-річний мешканець села Сучевени. На момент затримання чоловік жодних документів не мав, окрім мобільного телефона.

 

Як з’ясувалося згодом буковинець емітував порушника кордону, який намагається переправити пакунки із сигаретами. На плечах чоловік ніс порожні ящики з-під сигарет.

  

Стосовно затриманого прикордонники склали протокол про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 204-1 ч.1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Рішення у справах прийматиме суд.
 

Фото ЧПЗ