Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

За добу на Буковині прикордонники виявили понад 16 тисяч контрабандних цигарок (ФОТО)

  • 1962

КОНТРА і БАНДА / 


На Буковині прикордонники продовжують активно протидіяти злочинним угрупованням, яких не полишають надії переправити чергову партію «тютюну».

 

Так, дві спроби тютюнової контрабанди зафіксували учора прикордонники відділу «Красноїльськ» разом зі співробітниками оперативних підрозділів ЗхРУ Держприкордонслужби. Останні й надали інформацію про можливу протиправну діяльність. В обох випадках з появою прикордонників правопорушники вдавалися до втечі, залишивши свій товар. Щоб зупинити контрабандистів прикордонникам довелося зробити ряд попереджувальних пострілів у повітря. Та це не зупинило пачкарів в жодному із випадків.

 

 

Як повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецького прикордонного загону, у результаті перерахунку вмісту шести та десяти покинутих пакунків встановлено, що правопорушники намагалися перемістити понад 16 тисяч пачок сигарет марки «Марбле», «Комплімент» та «Астра» без марок акцизного збору.

 

 

 

Варто нагадати, що 16 червня на ділянці цього ж підрозділу було упереджено ще одну спробу переміщення тютюнових виробів до Румунії. З появою прикордонників, аби уникнути покарання пачкарі покинули 4790 пачок тютюнових виробів марки «Marble» та вдалися до втечі. Переслідуючи останніх, групою реагування затримано двох буковинців, причетних до протиправної діяльності.

Затриманих правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності, заходи зі встановлення інших правопорушників – тривають.
 

Фото ЧПЗ