Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Купівля каналу ZIK Медведчуком - інформаційна підготовка до масштабної війни

  • 2420
А ВОРОГ НЕ ДРІМАЄ... / 

Три новинних телеканалу - 112, "NewsOne" і з сьогоднішнього дня - ZIK, куплені кумом Путіна і агентом Кремля в Україні Віктором Медведчуком за все за один рік. Росія нарощує свій вплив на українську політику - якось не схоже, щоб так себе вела країна, яка готується укласти мир. Це пряма інформаційна та організаційна підготовка до масштабної війни.


Причому зверніть увагу на демонстративні дії - ніхто не намагається ховати імена власників, навпаки, цим явно хизуються. Адже формально оформив на себе канал Тарас Козак - найближчий партнер Медведчука і його сама довірена особа.Чим більше політичних активів скуповує Медведчук, тим більше можливостей для того, щоб спровокувати широкомасштабний військовий конфлікт створює Путін. Відкрита дестабілізація держави, створення прокремлівських маріонеткових проектів, розкручуються своїми телеканалами - і все це без будь-якого протидії держави! Це поведінка жертви.

Звичайно, ніколи Тарас Козак не вкладе ні копійки в такий медіа-актив - він всього лише виконавець, який отримав кремлівські гроші і легалізувати в Україні вплив Москви.

Що ж, тепер цю проблему національної безпеки зобов'язаний вирішувати новий Верховний головнокомандувач, новий секретар РНБО і новий виконуючий обов'язки глави СБУ. В архіві АП лежить постанова Верховної Ради і рішення РНБО про введення санкцій проти телеканалів Медведчука 112 і "NewsOne". Порошенко не ввів в дію своїм указом рішення РНБО, сміливості забракло, і відповідальність за цю проблему переклав на нового президента.
 

Чи вистачить духу у Зеленського зробити те, що не посмів його попередник? 

 

Юрій БУТУСОВ, головний редактор порталу Цензор.net

 

До речі:


З телеканалу ZIK вже масово звільняються журналісти

Гендиректор медіахолдингу ZIK Ігор Туркевич звільнився з посади після того, як стало відомо, що новим власником телеканалу став соратник Віктора Медведчука, нардеп від "Опозиційного блоку" Тарас Козак. Про це Туркевич повідомив виданню "Детектор медіа"

"Причини, я думаю, зрозумілі" - сказав він у коментарі.

Крім того, про звільнення з телеканалу повідомили керівниця департаменту виробництва власних програм Ольга Мовчан, шеф-редактор новин телеканалу Роман Недзельський, головна редакторка ІА ZIK Тетяна Вергелес.

"Мій ЗІК закінчився. Звільняюся", - написала Вергелес.

"За 9 років роботи мене безліч разів перепитували, чи Медведчук купив ZIK. І це завжди було неправдою. Але ось це сталося - Тарас Козак, поплічник кума Путіна, власник ZIKу. Я для себе не бачу жодної можливості продовжувати тут роботу", - повідомила Мовчан.

"Офіційно - телеканал ZIK тепер належить Медведчуку. А я - завтра видаю в ефір останній випуск тижневика "Деталі" і йду шукати роботу", - зазначив Роман Недзельський.

Автор та ведучий Вахтанг Кіпіані повідомив, що закриває свою програму на каналі.

"Дорогою на презентацію книги "Справа Василя Стуса" дізнався новину, що адвокат Стуса Медведчук купив телеканал, на якому понад 6 років виходила програма "Історична правда-ZIK". Ми зробили близько 500 випусків. Як автор і ведучий програми повідомляю, що передача закривається. Медведчук - це ворог моєї країни, вбивця і минулого, і майбутнього", - написав Кіпіані.

 

 

Про припинення співпраці з телеканалом ZIK повідомив і журналіст Сергій Рахманін.

"Змушений припинити співпрацю з каналом ZIK. Причини зрозумілі. Дякую колегам за плідну співпрацю", - написав він.

Разом з тим, новий власник телеканалу Тарас Козак створює медіахолдинг "Новини".

"Одержавши ZIK, я зможу побудувати найбільшу мережу з інформаційних мовників, яка з точки зору ресурсів робить їх менш витратними і в той же момент створює їх більшу капіталізацію як активу. І цей актив називається інформаційний медіахолдинг "Новини". Саме для його розвитку і управління я запросив одного з найсильніших медіапродюсерів країни - Олексія Семенова", - цитує Козака один з його телеканалів "112 Україна".


Нардеп також додав, що для нього придбання телеканалу ZIK - це "осмислений і прагматичний крок".

Нагадаємо, 14 червня народний депутат від "Опозиційного блоку", соратник Віктора Медведчука Тарас Козак став власником телеканалу ZIK.

Таким чином, у медіаактивах Козака тепер три канали: "112 Україна", NewsOne і ZIK.