Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Молоді прикордонники, які нещодавно прийняли військову присягу на Буковині, вже на охороні держрубежу (ФОТО)

  • 2093

СВЯЩЕННА І НЕДОТОРКАНА /


Від сьогодні військовослужбовці строкової служби, які 1 червня урочисто присягнули українському народу, увійшли до зведеного загону та приступили до охорони державного кордону.

 

 

Продовжуючи заходи в рамках спеціальної спільної прикордонної операції «Кордон-2019» із протидії загрозам у сфері боротьби з незаконним переміщенням через державний кордон нелегальних мігрантів, підакцизних товарів, контрабанди наркотичних засобів, зброї тощо, на державний кордон в межах Івано-Франківської та Чернівецької областей вибув черговий зведений загін прикордонників.

Як повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецького прикордонного загону, зважаючи на те, що заходи проводяться по обидва боки кордону, суттєво було збільшено кількість особового складу цього підрозділу, за рахунок військовослужбовців строкової служби. Таке рішення було прийняте не випадково, а для удосконалення на практиці отриманих знань і навичок та одночасно підвищити щільність державного кордону.
 

Протягом декількох днів молоде поповнення ознайомляться з особливостями проходження кордону та специфікою його охорони на різних ділянках включаючи - річкову, гірську та рівнинну.
 

Перед відрядженням до автономних підрозділів хлопці пройшли відповідні інструктажі, адже їм доведеться в реальних умовах нести службу зі зброєю на плечах. Також, під час шикування військовослужбовцям було вкручено «Молитовник військовослужбовця», який перед благословення роздав військовий священик отець Іоан.

Завантаживши майно, зведений загін з 20:00 заступив на бойове чергування. 
 
Фото ЧПЗ