Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На кордоні з Румунією у Чернівецькій області прикордонники затримали цілий “інтернаціонал” нелегалів: поляків, індійців та українця

  • 2972

ЧИМ ДАЛІ В ЛІС… /


Всього лише впродовж доби на Буковині прикордонниками Чернівецького загону у трьох випадках затримано вісім іноземців та одного буковинця.


Так, учора близько обіду прикордонним нарядом відділу «Селятин» затримано двох іноземців – чоловіка та жінку. Зі слів затриманих стало відомо, що вони є громадянами Республіки Польща та пред’явили закордонні паспорти. Також чужинці повідомили, що являються туристами й подорожують Румунією. На територію України потрапили випадково, у зв’язку із втратою орієнтування. На даний час в рамках реадмісії горе-туристи передані представникам прикордонної поліції Румунії.

Як повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецького прикордонного загону, окрім поляків, на ділянці цього ж відділу прикордонники затримали ще й одного буковинця. Повертаючись додому чоловік вирішив у незаконний спосіб перетнути кордон з Румунією поза пунктом пропуску. За незаконне перетинання державного кордону на правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення. Подальшу долю якого вирішуватиме суд.

Ще одну ймовірно туристичну групу затримали, дещо пізніше, прикордонники відділу «Красноїльськ». Отримавши інформацію від місцевого населення, група реагування відділення інспекторів прикордонної служби «Фальків» на одній із доріг, в межах прикордонної смуги, виявила шістьох іноземців, що прямували в сторону кордону. Ними виявилися громадяни Індії. При собі чоловіки мали студентські квитки, одного із навчальних закладів міста Чернівців. Що робили студенти-іноземці вночі по серед лісу, поки з’ясовується.

Варто сказати, що на даному напрямку прикордонниками не одноразово затримувалися іноземці, які намагалися у незаконний спосіб потрапити до Румунії.

Фото ЧПЗ