Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Чернівецькі митники вилучили у громадянина Польщі запчастини до військової техніки (ФОТО)

  • 2110

КОНТРА і БАНДА /


Співробітники Чернівецької митниці ДФС запобігли незаконному переміщенню через митний кордон України частин до вогнепальної нарізної зброї та предметів військового призначення. Вказані предмети намагався вивезти 47-річний поляк, який прямував з України до Болгарії в приватних справах через пункт пропуску «Порубне-Сірет».

 

Серед запланованого до переміщення - зокрема, частини броньованого корпусу танка, танкові гнізда для кулеметних дисків, люки танкові, зубчаста основа повороту башти, листи танкової броні та ін. Приховані від митного контролю частини до бронетехніки, упаковані в поліпропіленові мішки й картонні коробки та прикриті особистими речами, було виявлено в середині вантажного відділення автомобіля під час здійснення митних формальностей.

 

Незаконне переміщення деяких з виявлених предметів підпадає під ознаки ст.201 Кримінального кодексу України. Інші є предметами військового призначення та ймовірно підпадають під дію Закону України «Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання». Крім того, окремі частини техніки можуть бути вивезені за межі митної території України на підставі свідоцтва на право вивезення культурних цінностей відповідно до Закону України «Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей».

 

 

За даним фактом працівниками митниці запроваджено справу про порушення митних правил за ч.1 ст.483 Митного кодексу України.
До правоохоронних органів направлено повідомлення про вчинення злочину за ознаками ст.201 Кримінального кодексу України та передано вилучені частини бронетехніки, - інформує прес-служба Чернівецької митниці ДФС. 
 
 
Фото Чернівецької митниці ДФС