Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Буковинські митники виявили приховані від митного контролю книги, нотні альбоми та партитури видавництва Шотландії, Німеччини, США, Австрії та Швейцарії, датовані 1839-1949 роками (ФОТО)

  • 1805

ПИЛЬНІСТЬ ВРЯТУВАЛА ЦІННОСТІ /


Спробу вивезення колекції друкованих видань XIX - XX століть припинили співробітники Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Чернівецької митниці ДФС в пункті пропуску «Порубне-Сірет», - інформує прес-служба Чернівецької митниці ДФС.

  

У ході митного контролю транспортного засобу, який рухався з України до Португалії по смузі руху «зелений коридор», водій та його пасажири заявили про те, що переміщувані ними товари не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо вивезення з митної території України. Під час огляду пред’явлених речей митники виявили не задекларовані, приховані від митного контролю 24 твори друку, які знаходились в середині господарських сумок та були прикриті предметами одягу.

Серед виявленого – книги, нотні альбоми та партитури видавництва різних країн, зокрема Шотландії, Німеччини, США, Австрії та Швейцарії, датовані 1839-1949 роками.

Вказані предмети підпадають під дію Закону України «Про ввезення, вивезення та повернення культурних цінностей» й можуть бути вивезені за межі митної території України на підставі свідоцтва на право вивезення культурних цінностей.

Складено протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України, обмежені до переміщення через митний кордон України предмети вилучено. 
 
 
Фото прес-служби митниці