Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На Київщині голова виборчої комісії тікав з дільниці через вікно, прихопивши з собою печатку (ВІДЕО)

  • 5056
РЯТУЙТЕ ЧОЛОВІКА! /

На дільниці в селі Рославичі, що на Васильківщині, голова виборчої комісії тікав з дільниці через вікно, прихопивши з собою печатку. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Київській області.

"Після підрахунку голосів, коли бюлетені були запечатані, треба було ставити підписи на протоколі. Голова комісії поконфліктував із членами і став вимагати перерахунку голосів. Члени комісії були проти. Тоді цей голова з печаткою вирішив залишити приміщення ДВК в незвичний спосіб - через вікно. Там він був зупинений членами комісії і повернувся на дільницю. Тоді він викликав собі швидку допомогу, бо не хотів ставити мокру печатку на протокол", - коментує Руху ЧЕСНО речник поліції Микола Жукович.

Також Микола Жукович додає, що курйозні випадки були й на кількох інших дільницях Київщини. Зокрема у Глевасі представник однієї з громадських організацій намагався покинути виборчу дільницю під час підрахунку голосів. На допомогу навіть покликав своїх колег, які викликали йому медичну допомогу. Однак, це йому не допомогло і він покинув ДВК після підрахунку бюлетенів.

"Зовні дільниці навіть ходив родич цього спостерігача і щось викрикував, викликав швидку, але спостерігачу довелося дочекатися завершення підрахунку голосів", - каже речник поліції.

Голова комісії, який намагався вистрибнути в вікно – від Юлії Тимошенко. Його мама працює з “Батьківщиною”.
 
<iframe width="670" height="380" src="https://www.youtube.com/embed/VuGB51oUJO4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
 
Він був невдоволений тим, що мало людей проголосували за Юлію Тимошенко. Йому мама подзвонила о 22:00 і спитала, які результати, після чого вона йому сказала по телефону щось зробити. Він їй казав, що цього не хоче, але коли закінчив розмову, то заявив комісії, ніби в області сказали, що в нас 195 виборців, а в нас – 251. Голова комісії сказав, що виїхав юрист, і треба його дочекатися і з’ясовувати. А ми сказали – треба їхати в Обухів в ОВК. І там вирішимо проблему по місцю. Натомість він не захотів ставити печатку і підпис. Повноваження складати теж не захотів. Потім він захотів знову перерахувати бюлетені за Тимошенко, бо йому ніби здалося, що там потрапили за Юрія Тимошенка. Хоча насправді, за Юрія не було жодного голосу. Члени комісії перераховувати не захотіли, і комісія проголосувала проти, бо боялися, що голова пошкодить бюлетені, щоб зірвати вибори. Він натомість відмовився ставити печатку”, – розповідає членкиня комісії Вікторія за квотою від Петра Порошенка.