Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Лукашенко звільнив губернатора Могильовської області через "обісраних" корів (ВІДЕО)

  • 6235

БАЦЬКА ДАЄ ЖАРУ / 


У вівторок, 26 березня, президент Білорусі Олександр Лукашенко відвідав ферму одного з агрохолдингів у Могильовській області. Результатом поїздки стало звільнення керівництва Могильовської області, пише Belsat TV з посиланням на сюжет телеканалу ОНТ. Лукашенко залишився незадоволений умовами, у яких тримають корів, порівнявши корівник з "Освенцимом".

 

"Навіщо ви мене сюди привезли? Щоб я зараз службі безпеки доручив надіти вам кайданки, і Кочановій (голова адміністрації президента Наталія Кочанова, - ред.) слідом сюди? А Анфімова (голова Комітету держконтролю Леонід Анфімов, - ред.) як мінімум вижену з роботи. Якщо людина не розуміє, що це Освенцим. А ви його ставите керівником холдингу... Я вас взагалі не розумію", - сказав Лукашенко, вказуючи на "ледь живу" корову.

 

"Тут має бути сухо, чисто, розумієш? Вони ж гадять одна на одну, стоять одна на одній. Тут повинна стояти людина та постійно чистити. А ви мене переконуєте, що це нормально. Ти подивися на цю скотину! Вона ж вся обісрана, і вже на шерсті закоріло все", - підкреслив глава Білорусі. Після цього Лукашенко доручив підготувати укази по міністру сільського господарства і продовольства, голові Могильовського облвиконкому і помічнику президента з Могильовської області. Він також зажадав підготувати список чиновників, які контролюють ситуацію в холдингу. "Усіх під ніж, усіх до одного", – доручив глава держави.

 

 

Як повідомляв УНІАН, у серпні минулого року президент Білорусі Олександр Лукашенко анонсував кадрові перестановки в уряді, назвавши однією з причин проблему пияцтва. Президент Білорусі підкреслив, що деякі випивають по приводу і без приводу. При цьому Лукашенко закликав керівників знати міру при вживанні спиртного.