Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Постріли і пробиті колеса: на Буковині триває справжня війна зі сигаретними контрабандистами (ФОТО)

  • 5449

КОНТРА і БАНДА /


Чергові постріли сколихнули повітря поблизу українсько-румунського кордону, під час переслідування контрабандистів, що спробували переправити сигарети через кордон.


Так, вчора під вечір за півтори тисячі метрів від державного кордону, вході реалізації випереджувальної інформації оперативних підрозділів, сильною міжвідомчою групою з-поміж оперативних співробітників ЗхРУ, СБУ в Чернівецькій області та мобільного підрозділу «Чернівці» вдалося упередити переміщення 40 пакунків сигарет марки «Комплемент». Підакцизний товар «пачкарі» спробували перемістити на ділянці відповідальності відділення інспекторів «Фальків».

Як повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону, з появою правоохоронців правопорушники вдалися до втечі, залишивши по собі 34 пакунки зі сигаретами. Переслідуючи втікачів прикордонники натрапили на ще 6 пакунків з тютюном тієї ж марки.

Зважаючи на гірську та густо лісисту місцевість, аби зупинити правопорушників, які не реагували на голосові команди прикордонників та продовжували втечу, останнім довелося здійснити кілька попереджувальних пострілів в повітря. Тепер правоохоронці встановлюють коло причетних осіб пов’язаних з переміщенням тютюнових виробів.

Власне, після втрати товару, а саме 19000 пачок сигарет, ймовірніше за все правопорушники вирішили помститися правоохоронцям, проколовши колеса автотранспорту одного із прикордонників. 
 
Фото ЧПЗ