Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

На кордоні з Молдовою та Румунією прикордонники виявили класику "руського міра": револьвер, акордеон і ордени (ФОТО)

  • 4194

КОНТРА і БАНДА /


На кордоні з Молдовою прикордонний собака винюхав «Флобер», який переміщувався через пункт пропуску «Мамалига», а в пункті пропуску «Порубне» виявлено ордени.


Випадок трапився учора в пункті пропуску «Мамалига». Оглядаючи легковик марки «Hyundai» спрацював службовий собака, який вказав на заборонений предмет. Револьвер марки «Флобер» калібру 4 мм, який знаходився у дверній ніші зі сторони водія, правоохоронці вилучили. Пристрій, який зазвичай використовується для спортивно-тренувальної стрільби та відлякування від непрошених гостей, пробував провести до Молдови 50-річний громадянин України.

 

 

Як повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецького прикордонного загону, на місце знахідки прибули представники Національної поліції. Надалі револьвер направлено на експертизу.

 

Ще два предмети, орден «Слави» ІІІ ступеня та орден «Дружби народів», очікують свої оціночної експертизи. Предмети були виявлені, сьогодні вночі, в пункті пропуску «Порубне». Під час огляду мікроавтобуса марки «Marsedes», британської реєстрації, працівниками пункту пропуску в салоні автівки виявлено два ордени. Їх через кордон спробував провести 44-річний громадянин Угорщини. Предмети та орденські книжки до них вилучено.

 

Цієї ночі співробітники Чернівецької митниці ДФС при здійсненні митних формальностей в пункті пропуску «Порубне-Сірет» митного поста «Вадул-Сірет» попередили дві спроби незаконного вивезення за кордон предметів, які підпадають під дію Закону України «Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей».

 


Як повідомляє прес-служба Чернівецької митниці ДФС, до адміністративної відповідальності за даними фактами притягнуто мешканців Закарпатської та Львівської областей.

За протоколами про порушення митних правил, складеними за ст.471, ч.1 ст.483 Митного кодексу України, вилучено Орден «Слави» ІІІ ступеня, Орден «Дружби Народів» та дві орденські книжки, а так само діатонічний акордеон іноземного виробництва «MANUFACTURE FRANCAISE D’ACCORDEONS FRANCOIS DEDENIS BRIVE CORREZE FRANCE».

Вартість предметів правопорушення буде встановлено після проведення експертизи. 
  
Фото прес-служби Чернівецької митниці ДФС