Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Прикордонники зі зброєю знову зупиняли контрабандистів у Красноїльську. Є поранені

  • 4525

КОНТРА і БАНДА / 


Стрілянина сталася на ділянці Чернівецького прикордонного загону «Красноїльськ». 20 лютого по обіді прикордонники помітили групу з десятка осіб, які рухалися в бік кордону з ящиками. На вимогу зупинитися невідомі відреагували втечею, покинувши 20 пакунків з цигарками.

 

Як повідомив БукІнфо керівник прес-служби Чернівецької митниці ДФС Сергій Бровко, проте потім контрабандисти вирішили повернутися за тютюновими виробами і вимагаючи отримати цигарки назад, погрожували прикордонникам фізичною розправою і навіть намагалися відібрати зброю.

 

Аби зупинити порушників, правоохоронці здійснили декілька попереджувальних пострілів, кажуть у прикордонному загоні, і контрабандисти кинулися навтьоки.

 

На місці події за медичною допомогою ніхто не звертався, склад наряду не постраждав, але через півгодини надійшло повідомлення з Сторожинецької лікарні, що за допомогою медиків звернулося двоє осіб, ймовірно, з вогнепальними пораненнями. Причетність цих людей до групового нападу на прикордонників перевіряється.

  

За фактом скоєння злочину за ст. 345 ККУ повідомили ГУ НП в Чернівецькій області. Проводиться слідство. 
 
Фото ЧПЗ, з архіву БукІнфо (с)