Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Чернівецька митниця ДФС - у трійці лідерів з митного оформлення транспортних засобів з іноземною реєстрацією (ОНОВЛЕНО)

  • 4237

ТЕРМІН СПЛИВАЄ / 


Термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0.5) завершується за два тижні.

 

7449 – таку кількість транспортних засобів громадян оформлено в Чернівецькій митниці ДФС з 25 листопада 2018 року по 07 лютого 2019 року (включно), після внесення змін у податкове і митне законодавство. Це автівки, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до 25 листопада 2018 року та поміщені в митні режими тимчасового ввезення або транзиту.

За інформацією Державної фіскальної служби України Чернівецька область стабільно посідає третє місце у рейтингу областей, де громадяни найактивніше оформлюють транспортні засоби.

За митне оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією громадяни вже сплатили до Державного бюджету України майже 525 млн. гривень.

Нагадаємо, що 22 лютого 2019 року звершується період дії перехідних положень Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових із застосування коефіцієнта 0,5. До того ж, ця норма стосується тих, хто ввозить один легковий автомобіль для власного використання.

Отже, з 00:00 23 лютого 2019 року акцизний податок стягуватиметься у повному обсязі. Наразі це передбачено чинним законодавством.

У зв’язку із вище викладеним Чернівецька митниця ДФС акцентує увагу на основних моментах, пов’язаних зі здійсненням митних формальностей щодо транспортних засобів, які необхідно знати громадянам.
Оформити легковий транспортний засіб із застосуванням коефіцієнта 0,5 громадянин зможе, якщо до 22.02.2019 (включно) електронна митна декларація на бланку єдиного адміністративного документа подана з метою оформлення транспортного засобу для вільного обігу та прийнята митницею, а також стосовно неї відсутні зауваження (наявні необхідні документи, достатня сума коштів тощо).

З 23 лютого коефіцієн 0,5 не застосовується, якщо до 22.02.2019 (включно) оформлено картку відмови чи відкликано митну декларацію і відсутня можливість (у тому числі недостатньо часу) для подання декларантом і прийняття митницею нової митної декларації, по якій відсутні зауваження і транспортний засіб може бути оформлено у вільний обіг.

Пільговий коефіцієнт також не буде застосовується, якщо станом на 22.02.2019 транспортний засіб заїхав або перебуває в пункті пропуску через державний кордон України та оформлюється чи очікується оформлення попередньої митної декларації.

Тому звертаємо увагу власників таких автівок: не чекайте останніх днів, а вчасно оформлюйте свої транспортні засоби!

Нагадаємо, що митне оформлення транспортних засобів з іноземною реєстрацією в Чернівецькій митниці ДФС здійснюється без вихідних (з 09:00 год. до 01:00 год.) за адресою: м. Чернівці, вул. Руська, 248 М. 
 
Водіям підказали, як швидко розмитнити авто

В України утворились шалені черги до Сервісних центрів МВС через закінчення пільгового періоду розмитнення євроблях.

Найбільше проблем спостерігають у Волинській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській та Чернівецькій областях.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fvladyslav.kryklii%2Fposts%2F2129372190485975&width=500" width="500" height="805" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

"Власники євроблях, які хочуть якнайшвидше розмитнити свої автівки, варто звертатись до сервісних центрів у малих містах або сусідніх областях. Після розмитнення авто не обов`язково бігти у той же день на реєстрацію. Після проходження усіх митних процедур льготне розмитнення уже нікуди не зникне", - написав голова Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій у Facebook.

Також він порадив не приїжджати до відкриття Сервісних центрів. Варто ставати до чергу через електронний кабінет водія. За його допомогою можна вибрати місце та час проходження митних процедур.

Варто зазначити, що пільговий період розмитнення євроблях спливає 22 лютого.