На Буковині в День Соборності зареєстрували 2000-ний «Шлюб за добу»
ВІТАЄМО! /
Двотисячною парою, яка скористалася послугою «Шлюб за добу» в Чернівецькій області, стало подружжя з Хотинського району. Руслана та Орест разом уже дев’ять місяців. Зізнаються, що їхня історія кохання – любов з першого погляду. У новорічну ніч наречений зробив пропозицію коханій одружитися. Аби довго не чекати, вирішили скористатися послугою від Міністерства юстиції та одружитися за скороченою процедурою: вчора подали необхідні документи, а вже сьогодні – щасливі молодята, - повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області.
Сьогодні у Хотинському відділі ДРАЦС долі поєднали три пари молодят. Загалом сюди «одружитися за добу» приїжджають жителі Кельменецького, Новоселицького, Сокирянського та інших районів.
Нагадаємо, пілотний проект Міністерства юстиції України «Шлюб за добу» впроваджується з липня з 2016 року.
«Послуга «Шлюб за добу» доволі популярна на Буковині, - зазначає начальник Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Вікторія Васильчук, - Вона доступна у трьох містах: Вижниці, Хотині та Чернівцях. Символічно, що 2000-ний «Шлюб за добу» реєструємо саме у День Соборності, адже єднається держава – єднається родина. Сподіваємося, що новостворені родини будуть міцними, щасливими, житимуть у мирі та злагоді».
Більше новин по темі:
-
Корисна порада: як позбутися вапняного нальоту з унітаза без агресивної хімії
-
Щоб емоційно зцілитися і знову сміятися: для дітей зі прифронтових регіонів провели табір на Буковині
-
Український захисник, який повернувся з полону та втратив ноги, зробив своїй дівчині пропозицію. Що вона відповіла...
-
Мистецтво на краю світу: як картини з Чернівців потрапили в далеку Антарктиду
-
У Карпатах на горі Попіван намело метр снігу. Рятувальники показали фото
-
Названо найгірші консерви, які часто купують українці