Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Через активізацію контрабандистів у Красноїльську та Селятині кордон в межах Буковини посилили додатковим резервом (ФОТО)

  • 3280

ЗАХИСТ КОРДОНУ /


Зважаючи на певну прогнозовану активізацію переміщення незаконних мігрантів та тютюнових виробів до країн ЄС, на Буковині прикордонники направили додатковий зведений загін для прикриття напрямків ймовірної протиправної діяльності. Крім планової заміни військовослужбовців, що певний період нового року знаходилися на посиленні до підрозділів кордону таких, як відділ «Красноїльськ» та «Селятин», сьогодні прибуде близько ста військовослужбовців зведеного загону. Підрозділ цілком автономний, що дає змогу реалізовувати додаткові завдання.


Як повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецького прикордонного загону, посилюючи лінійні підрозділи кордону, в рамках короткострокових профілактичних заходів під умовною назвою «Січень - 2019» на певних відрізках автошляхів, в межах контрольованих прикордонних районів, нестимуть службу спільні наряди з представниками Національної поліції, де буде організовано спільне цілодобове несення служби й створення стаціонарних або пересувних постів. Така спільна співпраця з Управлінням патрульної поліції дає змогу виявляти транспортні засоби, яким здійснюється підвіз незаконних мігрантів та тютюнових виробів до державного кордону, - зазначив перший заступник начальника загону - начальник штабу Сергій Рибаченко.

До речі, сьогодні вранці, на ділянці відділення інспекторів «Красноїльськ» за допомогою службового собаки прикордонний наряд затримав місцевого мешканця, що вів спостереження за прикордонними нарядами. Чоловік збирав інформацію про пересування та кількісний склад прикордонних нарядів.

Під час затримання правопорушника у нього була виявлена радіостанція якою чоловік передавав інформацію своїм спільникам. Тепер так званому «збирачу інформації» доведеться відповідати згідно з чинним законодавством.
 

Фото ЧПЗ