Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

Як представляли начальником буковинської поліції генерала Дмитрієва з Харківщини (ВІДЕО)

  • 10658

НОВІ ОБЛИЧЧЯ /


Сьогодні в Головному управлінні Національної поліції в Чернівецькій області представили нового очільника буковинської поліції Анатолія Дмитрієва (на фото).

 

Як повідомляє кореспондент БукІнфо, представляв нового керівника Голова Національної поліції України Сергій Князєв, який вже вдруге в цьому році відвідує Буковину. Наказом, який підписано лише сьогодні, начальником Головного управління національної поліції в Чернівецькій області призначено генерала поліції третього рангу Анатолія Дмитрієва який до цього часу був керівником управління в Харківській області.

 

Скріншот YouTube

Про нового очільника відомо те, що він в 1990 році закінчив Харківське вище військове командне інженерне училище. З 1994 року працює в органах внутрішніх справ, пройшовши шлях від оперуповноваженого до керівника Національної поліції в Харківській області. У вересні 2017 був переведений на керівну посаду в Нацполіцію Києва.

Цікаво, що у 2010 році Анатолій Дмітрієв був депутатом від "Батьківщини" Харківської обласної ради. Вважається особистим другом Арсена Авакова.

Одружений, має доньку.

Нижнє фото Вячеслава ХАБАЙЛА,

для БукІнфо (с)