Архівні новини зі старого сайту в процесі переносу, тому тимчасово зображення будуть недоступні. Вибачте за незручності

У Чернівцях новим членом партії «Самопоміч» став відомий підприємець Роман Клічук

  • 6259

СВІЙ ДО СВОГО ПО СВОЄ? / 


У Чернівцях політична партія "Об’єднання "Самопоміч" поповнилась трьома новими членами.


Про це повідомив народний депутат, член виконавчого комітету партії "Самопоміч" Любомир Зубач.

Він зазначив, що у п’ятницю, 13 квітня ряди політичної партії поповнили наступні особи: Канак Андрій Ігорович, Кінащук Оксана Іванівна та Клічук Роман Васильович.

Канак Андрій Ігорович
– голова осередку Чернівецької станиці Пласту Національної Скаутської Організації України.

Кінащук Оксана Іванівна - начальник юридичного відділу ТОВ "РОМА". На попередніх місцевих виборах обиралася до Чернівецької обласної ради за списками політичної партії "Народний контроль".

Клічук Роман Васильович - генеральний директор ТОВ "РОМА", власник низки ресторанів, пабів та інших закладів харчування у Чернівцях, колишній член виконавчого комітету Чернівецької міськради (у березні 2018 року написав заяву про складання повноважень).

Раніше у політичній партії "Самопоміч" заявляли, що готуються до проведення повторних зборів ініціативної групи з відкликання шістьох депутатів Чернівецької міськради.

"За цей період наша політична сила у Чернівцях поповнилась новими членами – досить потужними, прогресивними й активними. Я думаю, що за допомогою цих людей ми продовжимо цей процес і цього разу проведемо його ще якісніше, зібравши ще більше підписів.
 
А закінчимо його тим, що зможемо відкликати усіх шістьох депутатів, як ми раніше й планували", - повідомив керівник міського осередку партії Олексій Попович.