"Зробив велику помилку": Святослав Вакарчук перепросив за своє політичне минуле

Лідер рок-гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук заявив, що його похід в політику є "помилкою". Співак в інтерв'ю "Українській правді", пише УНІАН, публічно перепросив за це перед фанами та запевнив, що більше ніколи не повернеться до подібної діяльності.

"Думаю, що в свій час зробив велику помилку, коли недооцінив рівень надії людей на конкретну особистість у політиці. Я недооцінив, наскільки на мене як людину багато хто покладав великі надії. Я не усвідомлював, що мій підхід до політики, коли ти приходиш для того, щоб допомогти іншим людям себе проявити і стати тими, ким вони є, створити нове середовище, відрізняється від відчуття більшості людей, для яких потрібна конкретна людина, в яку вони хочуть уособлено вкласти свої мрії, бажання і решту", - сказав Вакарчук.

За словами співака, коли він ухвалював рішення про політичне майбутнє, то не усвідомлював всієї відповідальності та надій, які на нього покладали українці. Вакарчук пояснив, що його поведінка була ненавмисною, і перепросив за це. Як стверджує музикант, його досі тривожить це рішення.

"Я цього недооцінив і хочу вибачитися перед усіма цими людьми. Тому що я певним чином їхні очікування, які вони на мене покладали, не справдив. Я це зробив абсолютно не зі зла. Моя помилка тоді була в тому, що я не усвідомив цього. Тому мені за це насправді дуже болісно всередині. Та хочу сказати чесно, що я все життя робив, роблю і буду робити на своєму місці все, що можу, щоб моя країна була сильною, чесною, справедливою", – додав Вакарчук.

Знаменитість підкреслив, що його місце в музиці. Саме вона дає йому відчуття гармонії та реалізації і, на додаток, дарує позитивні емоції людям.

Як відомо, Вакарчук у 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання та головою політичної партії "Голос". Крім того, він обіймав посаду члена Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. Вже за рік, влітку 2020, депутат заявив, що йде з парламенту.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації