Зрадниця Повалій заспівала українську народну пісню на концерті, що прославляє "русскій мір"

Таїсія Повалій не просто живе в Росії, але й регулярно бере участь у прокремлівських заходах, які прославляють Путіна та військову агресію проти України. Нещодавно у Луганську вона розважала окупантів та колаборантів, а тепер виступила на концерті "Пісні русского міра" в Кремлі. Відповідні кадри та відео з'явилися в Instagram на її фанатському обліковому записі, пише The Lime.

Співачка-зрадниця, яка переїхала до Москви після Революції Гідності, не посоромилася виконати народну пісню "Ти ж мене підманула" українською мовою. Разом із Повалій на сцені виступав Кубанський козачий хор, який у 2014 році в РФ нагородили медаллю "За визволення Криму". Отже, артисти хору сприяли анексії українського півострова.

Своєю участю у концерті Повалій підтримала кремлівський наратив про те, що Україна є частиною "русского міра". Особливого цинізму ситуації надає той факт, що концерт транслюватиметься на федеральних каналах 4 листопада. В цей день в Росії відзначають "день народної єдності" та "день військової слави".

Повалій, яку нині репрезентують як "народну артистку Інгушетії" (аналогічного звання в Україні її позбавили 2015 року), регулярно бере участь у кремлівських концертах. Виконуючи пісні українською мовою, вона підтримує пропаганду окупантів про "братні народи".


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації