Зрадниця Лорак неочікувано відреагувала на смерть Яна Табачника

Співачка-зрадниця Ані Лорак неочікувано відреагувала на смерть свого друга, народного артиста України Яна Табачника.

У сторіз своєї сторінки в Instagram артистка-мовчунка, яка розважає російських окупантів і продовжує жити в росії, запостила відео, де постала ще 17-річною. Тоді Табачник запросив її виступити на своєму шоу "Честь маю запросити" в Одесі, датоване 1995 роком. В архівному ролику Табачник говорить, що "хоче представити свою землячку, незвичайне молоде дарування", пише ТСН.

Зазначимо, що на старті кар'єри, Табачник посприяв популярності Лорак. Тож зрадниця порахувала своїм обов'язком подякувати старому другу за "все".

"Ян Табачник. Дякую за все. Світла пам'ять", - написала під відео Лорак і супроводила його смайлом у вигляді розбитого серця.

Ян Табачник був відомим в часи СРСР акордеоністом, гастролював на пострадянському просторі та на Заході. Він товаришував з другим президентом України Леонідом Кучмою та активно за нього агітував 1999 року. 2006 року став депутатом Верховної Ради України від "Партії регіонів". 2013 року він активно підтримував Януковича, якого назвав "українським Мойсеєм".

Помер Ян Табачник 11 вересня у 79-річному віці від раку легень.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації