Співак Павло Зібров відповів, чи спілкується зі своїми родичами у Росії, а Лорак і Повалій назвав колаборантками

Співак Павло Зібров у програмі Зірковий шлях зізнався, що повністю припинив спілкуватися з родичами з Росії, пише НВ.

«У мене були родичі в Севастополі - більше їх немає. Ми всі Зіброви: Воронезька, Курська області. У мене немає родичів тепер, все. З ними тяжко розмовляти. Це такий інформаційний смітник. Стільки років в Росії. Марно з ними про щось говорити, їх нічим не здивуєш, тому я нікому і не телефонував. Вони там зашорені й нехай варяться у своєму котлі. Розбере і поставить все на місце час. Я зрозумів, що нервова система не витримає і ми почнемо одне на одного матами», — каже виконавець.

За словами Зіброва, двоюрідні брати та сестри з Росії намагаються з ним зв’язатися. «Вони зараз намагаються мені телефонувати, але я просто не підіймаю слухавку. Що вони мені нормального скажуть? Нічого. Їх покарає Господь Бог. Мільйони людей кажуть, що від них нічого не залежить. Якщо ви мовчите — то ви стадо баранів просто. І вас поріжуть», — зазначив співак.

Зібров також прокоментував виступ зрадниці Таїсії Повалій на пропагандистському каналі у Росії 9 травня. «Ми сиділи й плакали від того всього, від того сраму. Як вона дозволила собі співати це все. Я розумію, що її прикормили просто. Ментально вона вже там. Її нічого не поєднує з Україною, розумієте. Бумеранг повернеться. Ти не українська співачка, тебе викреслили з радіо, телебачення… Для мене і для нашої сім'ї її немає. І для України її теж немає», — сказав артист.

Зібров вважає, що в артистів-зрадників, які мовчать про злочини РФ в Україні, потрібно забрати усі звання. «Лорак, Повалій — колаборантки. Позбавити всіх звань. Це має зробити президент, навіть без Верховної Ради. І виписати їм московський паспорт. Нехай там і живуть. В Україні на них ніхто не чекає», — сказав музикант.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації