Про українських зрадників артистів, які кинули рідну країну в біді заради любові до російських грошей
24 лютого 2022 року, коли життя всіх нас назавжди розділилося на «до» та «після», багато українців, медійних особистостей, блогерів, артистів стали звертатися до російського народу із закликами не мовчати, виходити на мітинги та зупинити криваву війну, яку розв'язав кремлівський фашист в Україні.
Природно, звертаючись до росіян особливу увагу українські артисти приділили колегам-співвітчизникам, які живуть у мордорі. І не про тих, хто переорієнтувався на росію ще в далеких 90-х. А тих, хто ще зовсім недавно проживав в Україні. Серед них, зокрема, і буковинка Ані Лорак…
Про це дивіться у сюжеті "Гражданськой обороны" телеканалу ICTV:
Коментарі:
Більше новин по темі:
-
Показали архівне відео, як Фальоса хвалився, що розбестив Ані Лорак у 13 років -
Що вживає Іво Бобул? 72-річний співак вразив фанів своїм схудненням у готелі "Буковина" -
Хрестини сина Аліни Гросу в Чернівцях спричинили скандал: у команді співачки пояснили вибір храму -
“Ховав гроші у піаніно”: автор хіта "Піду втоплюся" Андрій Миколайчук розповів, як у нього робітники вкрали 15 тисяч доларів -
67-річна Ауріка Ротару розповіла, звідки має гроші на прожиття: "Дякую своєму покійному чоловікові..." -
Співак Павло Зібров зізнався, яку має пенсію і що йому дає статус учасника бойових дій
