Переможцем Євробачення 2021 став італійський гурт Італії Måneskin. Українці в топ-5

Переможцем Євробачення 2021 став представник Італії Måneskin з піснею Zitti E Buoni. Український гурт Go_A посів 5 місце.

Трансляцію показували два українські телеканали: UA: ПЕРШИЙ і СТБ.

Група Måneskin набрала 524 бали (206 від журі і 318 від глядачів) за свій виступ, отримавши найбільшу симпатію європейців.

Група Måneskin набрала 524 бали (206 від журі і 318 від глядачів) за свій виступ, отримавши найбільшу симпатію європейців.
Скріншот Eurovision 2021
Переможцем Євробачення 2021 у Роттердамі став італійський гурт Італії Måneskin

Провідний вокаліст італійського гурту Måneskin Даміано Давид, який став переможцем музичного шоу "Євробачення-2021", назвав Україну найкращою на пісенному конкурсі.

Про це він сказав на офіційній пресконференції, яка пройшла після завершення шоу.

Українська група Go_A, яка яскраво виступила з піснею Shum у фіналі і зірвала шквал оплесків в залі, в підсумку зайняла 5 місце. Українці отримали 364 бали 97 балів від Національного Журі та 267 балів від глядачів.

Українська група Go_A, яка яскраво виступила з піснею Shum у фіналі і зірвала шквал оплесків в залі, в підсумку зайняла 5 місце.

Місця в першій п'ятірці розподілилися наступним чином. Maneskin (Італія) - перше місце, Барбара Прави (Франція) - друге, Gjon's Tears (Швейцарія) - третє, Daði og Gagnamagnið (Ісландія) - четверте, Go_A (Україна) - п'яте. За ними йдуть Blind Channel (Фінляндія), Дестіні (Мальта), The Roop (Литва), Маніжа (Росія), Стефанія (Греція).

Фінал Євробачення-2021 відбувся в Роттердамі 22 травня. У фіналі за першість змагалися 26 учасників. 20 фіналістів визначилися за результатами голосування у двох півфіналах, які відбулися 18 та 20 травня.

Україна - гурт Go_A-виступав у першому півфіналі, викликавши фурор на арені Ahoy в Роттердамі.

А це від нашого гурту несподіваний приємний бонус!


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації