Олександр Сєров, який починав кар’єру співака у Чернівцях, розповів, як йому вдалося після довгої боротьби перемогти коронавірус

Після довгої госпіталізації та одужання відомий співак Олександр Сєров нарешті порадував шанувальників, розповівши про своє самопочуття. Більше місяця тому 67-річного виконавця, який родом з України і прочинав свою сольну кар’єру у Чернівецькій філармонії, Олександра Сєрова госпіталізували у Росії внаслідок захворювання коронавірусу. Тривалий час він боровся із захворюванням і нарешті повністю видужав, пише видання “Діалог”.

Раніше повідомлялося, що легені Олександра були вражені на 50-75% (ступінь КТ-3). Ускладнювало ситуацію і те, що у Сєрова почала розвиватися дихальна недостатність 2-го ступеня, через яку найменший рух співака призводив до сильної задухи.

Сєров пройшов курс лікування антибіотиками та гормональними препаратами, тоді як дихання його підтримувала киснева маска.

Протягом усього часу госпіталізації, співак не сумував і намагався залишатися бадьорим, незважаючи на захворювання.

РІдкісне архівне фото: ЛІлія Сандулеса і Олександр Сєров на вулиці Кобилянської у Чернівцях. Кінець 70-тих років ХХ ст.

Раніше донька Сєрова Мішель заявляла, що сім'я вірить у швидке одужання співака. Також вона висловлювала подяку всім, хто переживає за її батька, і закликала вірити у краще.

А ви знали, що в Олександра Сєрова є записані виступи українською мовою? Ось один з них:


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації