Іво Бобул розповів, що думає про виступи Софії Ротару у РФ після 2014 року і зізнався, чи підтримує зв’язок з Олександром Сєровим

Народний артист України Іво Бобул в інтерв'ю Аліні Доротюк розповів, що думає про загравання українського шоубізнесу з Росією після 2014-го та виступи Софії Ротару в країні-агресорі, пише НВ.

«Артист завжди у політиці. Я не суддя, але кожен має клепку в голові. Кожен міг подумати, що він робить. Гроші можна заробити, але повага до себе, до свого народу та держави, має бути на першому місці. Про це не варто забувати. Ми стали вільнішими. Той багаж, який ніс наш шоубізнес, він відпав. Маю на увазі російських акторів, співаків, які виступали у нас. Перед ними стелилися, кланялися. Це було, це історія, як непотрібно робити. Поваги не було. Потрібно шанувати своїх. Тепер схопилися, але потяг трохи пішов. Зрозуміли, що є своє та його треба поважати.

Вже не та Україна, яка була 5−10 років тому. Все змінилося. Потрібно поважати свою культуру, а якщо не буде своєї культури, то платитимеш не своїм. Ми маємо що поважати. Софія Ротару — поза законом, як Алла Пугачова. Не можна рівняти те, що не можна рівняти. Висота цих артистів дуже велика. До них потрібно дотягнутися, щоб мати такі преференції. Я не знаю, де Ротару виступала. Наразі вона знаходиться в Україні. Не треба копатися в якійсь білизні, Ну було й усе, Де вона зараз, мене це цікавить. Окрім неї інші їздили та штани на сцені знімали. А багато хто перефарбувався, бо зрозумів, що Україна переможе. Я за себе відповідаю, а не за інших. Вони мають голову на плечах», — говорить артист.

Софія Ротару не виступає на концертах на підтримку України та публічно не засуджує воєнних злочинів диктатора Путіна. Раніше Іво Бобул розповів, що сестри Софії Ротару Ауріка та Лідія хрестили його дочку Людмилу.

Бобул також зізнався, чи підтримує зв’язок з другом, співаком Олександром Сєровим (із Миколаївської області). «Давно не спілкувалися. Я думаю, що розумні люди тверезіють. Я не можу всім бути батьком. Усі дорослі. Пропаганда там сильна. Їм по-іншому розповідають. Але прозріння буде. Він не вбивав, але щоб пробачити його, то ні», — зазначив співак.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації