Хто голосував у журі Євробачення-2021 від України

До складу національного журі на Пісенний конкурс Євробачення-2021 запросили п’ятьох відомих представників музичного життя України. Члени національного журі Євробачення-2021 від України: Олександр Пономарьов — співак і композитор; ALLOISE — співачка; Ігор Кондратюк — телепродюсер і шоумен; ILLARIA — співачка і композиторка; ALYONA ALYONA — співачка і композиторка.

Голова національного журі Олександр Пономарьов зазначив, що найвищі 12 балів Україна віддала Італії, 10 — Франції, а 8 — Швейцарії.

«Я очікував на вищий рівень цього року Євробачення, якщо чесно. Як на мене, люди забагато приділяють уваги шоу, різним технічним аспектам і менше уваги приділяють музиці та вокалу. Це не перший рік бачу таку тенденцію, вона мені не до вподоби, загалом — середній рівень», — поділився своїми враженнями від пісенного конкурсу Олександр Пономарьов.

Голова національного журі на Пісенному конкурсі Євробачення-2021 Олександр Пономарьов

Про це повідомляє UA: Суспільне мовлення

Речницею від України на Пісенному конкурсі Євробачення-2021 була співачка Tayanna, яка у прямому ефірі фіналу оголосила результати голосування національного журі.

«Відчуття від конкурсу просто божественні! За відсутності цього конкурсу минулого року всі трохи засумували й було дуже цікаво дивитися на номери учасників та пісні країн. Було кілька артистів дуже крутих і цікавих, за якими мені було цікаво спостерігати, і я за них вболівала… Бути речницею цього року для мене було великою честю і приємністю», — розповіла Tayanna.

Зазначимо, що оцінка національного журі на конкурсі впливає на 50% загального результату учасника. Від кожної з 39 країн-учасниць обиралося по 5 членів журі.

Нагадаємо, переможцем 65-го Пісенного конкурсу Євробачення-2021 став італійський гурт Måneskin з піснею «Zitti E Buoni», який отримав 524 бали. Представник України на Євробаченні, гурт Go_A з піснею «SHUM» посів п’яте місце, отримавши 364 бали. Фінал Пісенного конкурсу Євробачення-2021 показав суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ, коментував прямий ефір ведучий Тімур Мірошниченко.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації