Португалія виграла Євробачення-2017. Українці вперше виступили так невдало на цьому конкурсі... (ОНОВЛЕНО)
ПЕРЕМОЖЦІ Й АУТСАЙДЕРИ /
Португалець Сальвадор Собраль з ліричною піснею "Amar Pelos Dois" виграв пісенний конкурс "Євробачення" у Києві, набравши 758 балів журі і глядачів. Це - перша перемога Португалії у цьому конкурсі. Друге місце дісталося представнику Болгарії, а третє - Молдові. Українська група O.Torvald зайняла лише 24 місце із 36-ма балами.
Який він, переможець Євробачення 2017?
27-річного Сальвадора Собраля називають простим і чуттєвим виконавцем. Його пісню "Амар Pelos Dois" ("Для нас обох"), яку написала його рідна сестра Луїза, - емоційною і ліричною. Сальвадор Собраль на "Євробаченні" постав в образі дивакуватого виконавця у завеликому пом'ятому піджаку з дещо скутими і невпевненими рухами, що тим не менше зворушило глядачів.
"Amar pelos dois", виконана португальською мовою, не вразить вас великими спецефектами, лише темний ліс на фоні мелодії і вогники, що мерехтять у залі.
Співак міг би заспівати її й англійською. Після років життя в Америці вона у виконавця - фонетично і граматично бездоганна. Але авторка пісні прагнула, аби слухач оцінив красу і мелодійність їхньої рідної португальської.

А ще в джазовій "Любові для двох" чутно вплив унікального португальського музичного жанру фаду, який внесено ЮНЕСКО до списку світової культурної спадщини.

Португалець вирвався у фаворити конкурсу відразу після першого півфіналу "Євробачення".
Сальвадор вивчав психологію, але його потужна пристрасть до музики взяла гору, і він став одним із найперспективніших виконавців на португальскій та іспанській музичній сцені.
Як зазначають критики, його музика увібрала в себе солодку звучність Латинської Америки, а голос має магнетизм, яким він привертає до себе увагу глядачів.
Чи бракує на Євробаченні Росії? Україна 24 з 26
Друге місце після португальця посів представник Болгарії Крістіан Костов і його "Beautiful Mess" - 615 балів. Третє місце дісталося гурту з Молдови Sunstroke Project з піснею "Hey Mamma" - 374 бали.

До останньої секунди залишалась інтрига, хто займе перше місце - Болгарія чи Португалія. В результаті болгарин Крістіан Костов посів другу сходинку, отримавши 615 балів. Український гурт O.Torvald опинився лише на 24-му місці з-поміж 26 фіналістів. Вони набрали лише 36 балів. Це найневдаліший виступ України на "Євробаченні".

Переможниця "Євробачення" 2004 Руслана запалила всіх своєю драйовою "It's Magical". Також на сцену фіналу вийшла Вєрка Сердючка, щоб дати початок голосуванню.

У 2016 році "Євробачення" у Швеції виграла Джамала. Завдяки цьому у 2017 році з 9 по 13 травня головний пісенний конкурс Європи приймав Київ.
Цьогоріч на пісенному конкурсі Євробачення-2017 перемогла музика. Про це у себе на Facebook повідомила переможниця Євробачення-2016, українська співачка Джамала.
"Я дуже щаслива! Це ще раз доводить, що перемогла знову музика! Не важливо, на якій мові, в якому стилі, повільно, швидко, драма, лірика... важливо, що в серці щось змінилося! Від усієї душі вітаю Португалію і Salvador Sobral", – написала Джамала.
Нагадаємо, переможцем Євробаченні-2017 стала Португалія, 27-річний Сальвадор Зібрав. Друге місце у Болгарії, на третьому – Молдова. Україна, яку представляла група O.Torvald, в сумі набрала 36 балів і посіла 24 місце з 26.
-
Україну на Євробаченні 2025 представить Ziferblat
-
Стали відомі всі фіналісти Нацвідбору Євробачення-2025 та назви їхніх пісень. Повний список
-
Олег Скрипка у Чернівцях із різдвяним туром "Щедрик". Не втратьте нагоду!
-
Зрадниця Ані Лорак показала рідкісне фото з мамою-українкою, яка віддала її до інтернату
-
"Що, сала українського захотілося?" Композитор Олександр Злотник – про український паспорт Кобзона, знищення Мареничів і мовчання Ротару
-
Дмитро Яремчук розповів про відмову Софії Ротару і Василя Зінкевича знятися у фільмі про його батька і чому не спілкується зі своєю молодшою сестрою Марією