Пограбували кримський особняк Софії Ротару, який вона виставила на продаж

ЧУЛИ?! / 

Вже кілька років 73-річна «хуторянка" не з'являється в елітному особняку неподалік від окупованої Ялти в Криму. За чутками, особняк в селищі Нікіта (за 10 км від Ялти) Софія Ротару давно виставила на продаж. Місце мальовниче, та й будинок, треба сказати, непоганий - 400 квадратних метрів з ділянкою прилягають прямо до знаменитого ботанічного саду, - пише meta.news.ua з посиланям на іноземні ЗМІ.


Подейкували, що на будівництво Руслан, син співачки, який сам проектував будинок, витратив близько 1 мільйона доларів. І хоча зовні особняк ніби досить скромний, у ньому серйозна система захисту. Вже кілька років Софія Ротару до Криму ні ногою - то чи зайнята музикою, особистими справами чи може окупація півострова Росією заважають відвідати рідні стіни.

Сусіди кажуть, що за цей час будинок біля Ялти 73-річної артистки пограбували на кількасот тисяч доларів (називають 6 млн. російських рублів).

Ротару з Кримом пов'язує велике минуле. Відомо, що на зорі кар'єри артистка сильно хворіла - в 27-річному віці у неї виявили туберкульоз. З хворобою та її наслідками Софія Михайлівна бореться все життя, а морське повітр"я дуже позитивне для людей, які страждають захворюваннями дихальної системи. Ось в 70-х роках співачка і перебралася з Чернівців на Кримський півострів - тоді ще був живий її чоловік, музикант Анатолій Євдокименко.

Поступово Ротару влаштувалася в Криму. Спочатку їй виділили квартиру в Ялті, пізніше - отримала ділянку під забудову у передмісті.
 


Сусід співачки Олександр розповідає, що Ротару завжди вела себе доброзичливо, нікому там не завдавали клопотів і галасу. А коли ж траплялися свята в родині або день народження співачки, виходила привітатися і приймала від сусідів привітання.

На урочистостях у неї частенько бували чиновники і президенти України. Сусіди розповідають про ціле паломництво, бачили і Кучму, і Ющенка, і Януковича. «Вона ніколи не була на понтах, - довірливо розповідає Олександр. - Під час святкування днів народжень виходила на вулицю до сусідів, і вони її вітали», - каже сусід.
 

Наразі в особняку проживає лише обслуговуючий персонал на чолі з жінкою, яку в селищі знають - вона стежить за порядком в будинку та за земельною ділянкою. Пошук грабіжників триває.

 

До речі, крім особняка в центрі Ялти у артистки є готель - «Вілла Софія».


Фото з мережі Інтернет 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації