У сім"ї буковинського співака Михайла Грицкана народилася четверта дівчинка (ФОТО)

ЮВЕЛІРНА РОБОТА / 


Відомий співак, музикант і актор кіно Михайло Грицкан на своїй сторінці у Facebook поділився радісною звісткою. Артист розмістив фото з пологового будинку, з якого зрозуміло, що тепер у його сім’ї стало на одну дівчинку більше. До слова, співак вже є батьком трьох донечок, тому досвід у вихованні дівчат у багатодітного татуся чималий. 


“Народження дитини - це початок нового шляху, нового життя. Діти - це продовження нас, - не приховує радості Михайло. - Я безмежно вдячний долі за нове життя. Слів немає, є тільки емоції і відчуття абсолютного щастя!”

Заслужений артист України до останнього приховував, що його сім'я чекає на поповнення. Тому раптова радісна звістка просто приголомшила колег та прихильників.

“У Вас поповнення? Загадкова інформація. Ану ж бо, признавайтеся! Ми ж Ваші друзі! Будемо радіти разом!” - написала одна із шанувальниць.

Мабуть, саме народження ще однієї дівчинки надихнуло співака на продовження всеукраїнського концертного туру #Обійму, осіння частина якого стартує вже 10 жовтня і пройде великими містами України. 
 
 
 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації