На Євробаченні-2019 в Ізраїлі переміг представник Нідерландів Дункан Лоуренс. Росіянин Лазарєв став третім (ФОТО+ВІДЕО)

ЄВРОБАЧЕННЯ 2019 / 


Переможцем міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2019 став представник Нідерландів Дункан Лоуренс із піснею Arcade. Він отримав 492 бали за підсумками голосування глядачів і професійного журі.

Дункан майже на 30 балів випередив лідера любительського голосування — співака Махмуда з Італії з композицією Soldi (465 балів).

Третє місце зайняв представник Росії Сергій Лазарєв (369 балів). Співак, який осоромився на Євробаченні, виконав пісню Scream. Лазарєв образився на підсумки фіналу і звинуватив журі конкурсу в упередженості.

Найгіршим же номером Євробачення в Ізраїлі було визнано виступ учасника від Великобританії Майкла Райса. Він зайняв останнє місце з рекордно низькою сумою балів – 16.Яскравий виступ на пісню Arcade привів Лоуренса до впевненої перемоги. Музиканта почали називати переможцем Євробачення ще після другого півфіналу шоу, коли букмекери різко змінили список фаворитів і висунули його на перше місце.
 

 

 


Дункану Лоуренсу 24 роки, він народився в Нідерландах і вчився в рок-академії міста Тілбург. У 2014 році артист взяв участь у музичному конкурсі "Голос. Нідерланди", де дійшов до півфіналу.

У дитинстві йому довелося нелегко. Як розповідав сам Лоуренс в інтерв'ю, в школі його постійно принижували. "Мене часто дражнили, бо я був "товстий","потворний","гей","одягнений в дурний одяг і окуляри . Практично все, що люди могли сказати, щоб зробити мені боляче", — згадував виконавець.

Його єдиним порятунком була музика, в яку Лоуренс йшов з головою. Пісня Arcade, з якою Лоуренс виступив на Євробаченні написана за розповідями коханої людини музиканта, яка помрла у молодому віці.  
 
Виступи трійки переможців Євробачення 2019 в Ізраїлі:
 
 
 
 
Пісенний конкурс Євробачення-2019 проходив у Виставковому центрі Тель-Авіва.

Право на проведення конкурсу Ізраїль отримав після перемоги співачки Нетти Барзілай на Євробаченні-2018 в Португалії.

Ведучими заходу були ізраїльські знаменитості: Бар Рафаелі, Ерез Таль, Ассі Азар і Люсі Аюб.

Україна цього року не брала участь в Євробаченні після скандалу з підсумками Національного відбору. Жителі країни голосували.

Однак український артист все ж виступив на сцені Євробачення – Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки заспівав пісню переможниці минулого, 2018 року, Нетти Барзілай Тoy.

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації