"Я не бажаю, щоб втілилилась мрія Путіна і Україна претворилася на «95 кварталів», - шоумен Дмитро Чекалкін у Чернівцях (ФОТО+ВІДЕО)

ПОЗИЦІЯ /


6 березня Чернівці відвідав легендарний шоумен, блогер, теле і радіоведучий, а у минулому військовий перекладач та дипломат Дмитро Чекалкін. Широкому загалу українців він став відомим ще під час Помаранчевої революції, коли запустив у народ свої сатирично-політичні проекти «Веселі яйця» і "Операція проФФесор" (після комічної історії з «пораненням» яйцем в Івано-Франківську Віктора Януковича). Нині один із найпопулярніших блогерів займає активну громадянську позицію і підтримує у виборчій президентській кампанії діючого главу Держави – Петра Порошенка.

 

Пояснює Дмитро свій вибір просто: «Я не можу залишатися осторонь у час відповідального політичного вибору. Адже ще древні греки казали, що покаранням за громадянську пасивність завжди стає прихід до влади випадкових людей, злочинців або хабарників. І ми не маємо права цього допустити».

 

У буковинському медіа-центрі «Belle vue» інтелігентно, без надриву він агітує за Порошенка, пояснюючи свою позицію тим, що не хоче, щоб реалізувалися мрія Путіна – перетворити Україну на "95 кварталів".

«Я бачився з більшістю попередніх президентів і навіть спілкувався з деякими. Але Порошенко насправді є першим, за якого не соромно, як главу держави. Він виконує свої обов'язки дуже добре, особливо на міжнародній арені», - каже він.

Будучи творчою людиною, Дмитро, звісно, не міг обійти стороною політичний феномен Зеленського, назвавши його наслідком впливу на людей сучасних інформаційних та телевізійних технологій.
 


«Люди думають, що головний герой фільму «Слуга народу» Голобородько це і є сам Зеленський. Вони сліпо вірять у це, не напружуючи свої мізки. Але якщо проаналізувати лише маленькі деталі, як от бажання кандидата Зеленського співпрацювати з МВФ, а Голобородько послав на три букви делегацію та йти до Європейського союзу, а Голобородько вважає, що Європа хоче перетворити Україну на велике сміттєзвалище, - свідчать, що завжди реалії інші, ніж кіно. Вже не кажучи про розстріл кіношним президентом парламенту, що важко уявити у реального президента Зеленського», - аналізує Дмитро Чекалкін.
 


Історія знає масу прикладів, коли похід актора чи шоумена у політику дуже негативно позначався на їх майбутньому. Зокрема, колись найпопулярніший ізраїльський комік Дуду Топаз, спокусившись на політичну пропозицію, «обнулив» свої рекордні рейтинги. «У такому випадку можуть справдитися найгірші наші очікування. Ми можемо виконати забаганку Путіна і призвести до федералізації всієї держави, до її розколу, отримавши «95 кварталів» замість єдиної України. Тому мені не зовсім зрозумілою є позиція самого Зеленського, адже він повинен усвідомлювати, що таким чином ризикує своїм майбутнім», – підкреслив Дмитро Чекалкін.
 


За його словами, історія знає багато негативних прикладів, коли актори чи шоумени ішли в політику, що в подальшому негативно позначилось на їх майбутньому.
 


Чекалкін пригадав дуже популярного у свої часи ізраїльського коміка Дуду Топаза, який був абсолютним рекордсменом телевізійних рейтингів на вітчизняному телебаченні. «Одного разу він набрав рейтинг на рівні 51%. Тобто більше, ніж половина країни, дивилась його шоу. Але у 2002 році він спокусився на пропозицію, чим «обнулив» себе. Він почав робити популістські заяви, працюючи на не зовсім освічену аудиторію. У той же час освічена частина суспільства не зважала на нього. Та коли він пішов у політику, на нього вилився значний шквал критики. Йому пригадали все, до найменших дрібниць. Це все завершилося дуже трагічно. "Засвітившись" у масі скандалів, Дуду Топаз потрапив до в'язниці, де й покінчив життя самогубством, повісившись на шлангу для душа», – зазначив Дмитро Чекалкін.
 

- Маємо бути пильними, відповідальними. Якщо я знаю, що нинішній Президент прокидається і засинає з думками про поле своєї державної відповідальності, а саме – міжнародна політика і обороноздатність, то навряд чи Зеленський цим живе. Це не його сфера діяльності. Він живе продюсуванням телепроектів, фільмів, а захист держави – це не його головний біль. Він не буде вболівати за інтереси держави. 

- З усією відповідальністю, можу стверджувати: ми ніколи не мали державного діяча такого високого рівня, як Петро Порошенко, - сказав Дмитро Чекалкін. - Тому нам потрібен Порох для перемоги!
 
 
 
 
 

Довідково:

Дмитро Чекалкін, 53 роки, перекладач, дипломат, шоумен. Народився 23 вересня 1964-го в Києві. Одружений, батько чотирьох дітей. За фахом ”перекладач-референт арабської мови та івриту”. Працював військовим перекладачем в академії алжирського генштабу. Був першим українським дипломатом на Близькому Сході. Працював першим секретарем посольства в Ізраїлі. Учасник телевізійного шоу «Золотий гусак», автор гумористично-політичних проектів ”Веселі яйця”, ”Операція ”Проффесор”. Наразі – директор шоу-компанії Diva Production.  
 
Фото БукІнфо (с)

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації