"У нас безліч талановитих артистів". Руслана вважає, що потрібно провести ще один відбір і скерувати представника від України на "Євробачення 2019"

РУСЛАНА В ШОЦІ /


Українська співачка Руслана Лижичко виступила проти відмовив України від участі в пісенному конкурсі "Євробачення 2019". Про це вона написала у Facebook 27 лютого.


За словами Лижичко, для неї це "дуже болісна новина". Вона розповіла, що у 2004 році двоє із трьох претендентів відмовилися їхати на "Євробачення", а вона погодилася "без зайвих роздумів".

"Важко знайти пояснення відмові від участі у заході такого рівня. Для виконавця такі фактори, мабуть, можна відшукати. Для організатора їх просто немає, окрім відвертого форс-мажору. Що ми цим хочемо сказати чи довести? Який меседж ми несемо світові? Що в нас немає що винести на світовий рівень? Але це неправда! У нас безліч талановитих артистів, молодих, невідкритих чи знаних лише в Україні імен, які точно гідні представляти країну на "Євробаченні", – написала співачка.

Вона підкреслила, що їй не подобається ухвалене рішення про відмову від участі в конкурсі, і запропонувала провести ще один відбір.

"Я впевнена, що якщо Україна, а точніше – відповідальні за це рішення, захочуть знайти рішення, воно буде знайдено. Відмова – це поступ назад. А нам треба йти тільки вперед. Усі ці роки Україна на міжнародній арені заявляла, що ми – молода і прогресивна країна. Ми не можемо відмовлятися від "Євробачення". Треба шукати рішення і давати дорогу молодим талантам України. Я вважаю, що слід розробити нову, нехай антикризову, процедуру ще одного відбору, дати нові, нехай повторні (але не потворні) можливості для другого шансу. Знайти ресурси, час, інші можливості для повторного відбору чи випрацювати альтернативну процедуру, але представити достойно Україну на конкурсі – для мене це питання навіть не конкурсу, а обличчя країни", – заявила Лижичко.
 


Нагадаємо, Руслана була переможницею "Євробачення 2004" у Стамбулі.

"Євробачення 2019" відбудеться з 14-го до 18 травня в Тель-Авіві.

Переможницею українського нацвідбору на "Євробачення 2019" стала співачка Maruv (Анна Корсун). Друге місце посіла група Freedom-jazz, третє – Kazka, четверте – Brunettes Shoot Blondes.

25 лютого голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія повідомив, що під час переговорів представники НСТУ і Maruv не досягли згоди щодо її поїздки на "Євробачення 2019" до Ізраїлю.

Maruv у відповідь заявила, що щиро любить Україну, але "не готова виступати з гаслами, перетворюючи перебування на "Євробаченні" на промо-акції політиків".

26 лютого від участі в конкурсі відмовилася група Freedom-jazz, 27 лютого – Kazka. Група Brunettes Shoot Blondes заявила, що їм не надходило пропозиції від НСТУ, але якби вона була, вони б відмовилися, оскільки не перемагали в нацвідборі.

27 лютого НСТУ заявила, що не буде скеровувати представника від України на "Євробачення 2019".  

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації