Скандальний нацвідбір Євробачення: від участі відмовилися MARUV, Freedom jazz та КАZKA. Кабмін міняє правила відбору

НАСПІВАЛИСЬ... /


Кабінет міністрів доручив Держкомтелерадіо разом з НСТУ удосконалити правила відбору на Євробачення.


Відповідний проект урядового рішення, внесений віце-прем'єром В'ячеславом Кириленком, підтримали на засіданні 27 лютого.

Відзначається, що правила мусять змінити "з урахуванням обставин, які викликали широкий суспільний резонанс під час відбору представника України для участі у Євробаченні у 2019 році".

Крім того, Кабмін звернеться до Верховної Ради проханням невідкладно ухвалити закон про особливості провадження гастрольно-концертної діяльності українськими виконавцями на території Росії та на тимчасово окупованих територіях.

"Якщо ці дві справи будуть реалізовані, ми більше ніколи не будемо стикатися з такими речами, які мали місце зараз і сколихнули громадськість", - заявив Кириленко.

Нагадаємо:


23 лютого в Києві відбувся фіналнаціонального відбору "Євробачення-2019". На ньому вирішилося, що Maruv представлятиме Україну на пісенному конкурсі в Ізраїлі. При цьому у Maruv заплановані сольні концертив Москві та Санкт-Петербурзі. 25 лютого Maruvзаявила, що готова відмовитися від виступів в Росії, але, за її словами, Національна телекомпанія в договорі висуває "абсурдні" вимоги. Пізніше стало відомо, що Maruv не поїдена конкурс від України.

Ще пізніше тріо Freedom Jazz, яке посіло друге місце у Нацвідборі на Євробачення, і гурт KAZKA (третє місце) відмовилися їхати на конкурс замість Maruv.

У НСТУ заявили, що на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2019 взагалі може не бути представника від України.
Міжнародний пісенний конкурс "Євробачення" цього року відбудеться у Тель-Авіві (Ізраїль) у середині травня. 

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації